KERJ:n alaiset kilpailut 17.6.18

VIP 2.6.18
Järjestyspaikka Kärmeniemi KRME6669
Vastuuhenkilö matty vrl-00816

- Lyhyt arvonta
- 3 hevosta/omistaja/luokka
- Yksi hevonen voi osallistua yhteen eri luokkaan
- Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa
- VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus suositeltava
- Kilpailut ovat kaikille avoimet
- Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista

Osallistu sähköpostiin mattyvrl@gmail.com otsikoiden Kärmeniemi KERJ. Osallistut kutsuihin KRJ041-070.



1. Tutustumisluokka
1. sarqquu (VRL-04374) - Pisarapiirto VH18-018-0443 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Kaino-Vieno VH17-018-0952 
3. Jannica (VRL-04799) - Clovercutt Arielle VH15-035-0046 
4. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Teini-Tornado 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruurikki VH17-018-0735 
6. matty (VRL-00816) - Juhannuskalmo VH17-018-1184
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903
8. Tirppa (VRL-01317) - Hattaravillan Myrtti
9. Jannica (VRL-04799) - Pencalow Coco VH14-022-0144
10. sonya (VRL-09386) - Jarelia VH17-018-1187
11. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Kesäyön Pelastus VH17-018-0538
12. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Snöfink
13. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Suvitango VH17-018-1974
14. Jannica (VRL-04799) - Vuornan Tooa VH15-018-1781
15. dookie (VRL-04373) - Koilahdus VH16-018-2789
16. Melina (VRL-11408) - Runon Tähtihurmos VH18-018-0496
17. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
18. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
19. Viveka (VRL-14534) - Tuulenpesän Kuunlilja VH17-018-2270
20. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
21. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
22. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanluoti VH18-018-0868
23. sonya (VRL-09386) - Villahaan Levi VH18-018-0483
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
25. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
26. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Vauhtiveli
27. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
28. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
29. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
30. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Hukkarukka VH18-018-0229

2. Helppo
1. Natalia (VRL-05175) - Jokerikuningatar VH18-018-0835 
2. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Morsiusneito VH18-018-0176 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613 
4. matty (VRL-00816) - Tikiti 
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Dalmia VH17-018-1691 
6. Desmi (VRL-14548) - Turmeltajan Pilvi Pimein
7. Crimis (VRL-10480) - Haaveharha VH15-018-1200
8. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
9. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
10. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785
11. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
12. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
13. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
14. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386
16. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
17. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051
18. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Jäärouva VH18-018-0936
19. Humutin (VRL-14618) - Hicotus
20. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Tammensydän VH16-018-2617
22. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmeri
23. Tirppa (VRL-01317) - Lillelund
24. Jannica (VRL-04799) - Jeilin Brilliantti VH18-018-0693
25. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
26. Humutin (VRL-14618) - Jädelmä
27. Desmi (VRL-14548) - Valajan Lilja
28. Humutin (VRL-14618) - Hengenvaaran Lumikki VH18-018-0957
29. Tirppa (VRL-01317) - Silfverhjelm

3. CIC1
1. Kida (VRL-08368) - Moon Maniac SNAK VH18-006-0084 
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Naakankalma 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lumivirsu VH17-018-0765 
4. Shannon. (VRL-05645) - Jouhen Hurma VH18-018-0621 
5. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Hurmiohuijari VH17-018-1212 
6. sarqquu (VRL-04374) - Fuit Wagon RR
7. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
9. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Lakkaviini
10. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
11. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
12. Crimis (VRL-10480) - Feeniksinsydän VH17-018-1445
13. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Sirpale
14. Kida (VRL-08368) - Purplesnake WD VH18-006-0085
15. Natalia (VRL-05175) - Aatos VH18-018-0493
16. Tirppa (VRL-01317) - Ettan
17. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
18. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
19. sarqquu (VRL-04374) - Priton Groza VH18-039-0024
20. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
21. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko VH18-018-0225
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
23. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063
24. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Sudensurma
25. sarqquu (VRL-04374) - Zemniak Blagoy VH18-039-0006
26. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
27. Kida (VRL-08368) - Dream Keeper VH18-006-0086
28. matty (VRL-00816) - Helmitinami VH16-018-0792
29. dookie (VRL-04373) - Untenruhtinas VH17-018-1470
30. dookie (VRL-04373) - Kulokastanja VH17-018-1540