KERJ:n alaiset kilpailut 20.6.18

VIP 2.6.18
Järjestyspaikka Kärmeniemi KRME6669
Vastuuhenkilö matty vrl-00816

- Lyhyt arvonta
- 3 hevosta/omistaja/luokka
- Yksi hevonen voi osallistua yhteen eri luokkaan
- Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa
- VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus suositeltava
- Kilpailut ovat kaikille avoimet
- Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista

Osallistu sähköpostiin mattyvrl@gmail.com otsikoiden Kärmeniemi KERJ. Osallistut kutsuihin KRJ041-070.



1. Tutustumisluokka
1. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975 
2. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Hukkarukka VH18-018-0229 
3. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094 
4. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214 
5. Viveka (VRL-14534) - Tuulenpesän Kuunlilja VH17-018-2270 
6. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314
7. Jannica (VRL-04799) - Vuornan Tooa VH15-018-1781
8. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Kesäyön Pelastus VH17-018-0538
9. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanluoti VH18-018-0868
10. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruurikki VH17-018-0735
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903
13. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
14. sonya (VRL-09386) - Villahaan Levi VH18-018-0483
15. matty (VRL-00816) - Juhannuskalmo VH17-018-1184
16. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Vauhtiveli
17. Jannica (VRL-04799) - Pencalow Coco VH14-022-0144
18. sonya (VRL-09386) - Jarelia VH17-018-1187
19. sarqquu (VRL-04374) - Pisarapiirto VH18-018-0443
20. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885
21. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Snöfink
22. dookie (VRL-04373) - Koilahdus VH16-018-2789
23. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
24. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
25. Jannica (VRL-04799) - Clovercutt Arielle VH15-035-0046
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Kaino-Vieno VH17-018-0952
27. Melina (VRL-11408) - Runon Tähtihurmos VH18-018-0496
28. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Teini-Tornado
29. Tirppa (VRL-01317) - Hattaravillan Myrtti
30. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Suvitango VH17-018-1974

2. Helppo
1. Jannica (VRL-04799) - Jeilin Brilliantti VH18-018-0693 
2. Tirppa (VRL-01317) - Lillelund 
3. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364 
4. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Morsiusneito VH18-018-0176 
5. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386
7. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Jäärouva VH18-018-0936
8. Crimis (VRL-10480) - Haaveharha VH15-018-1200
9. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
10. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049
11. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmeri
12. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Tammensydän VH16-018-2617
14. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785
15. Humutin (VRL-14618) - Jädelmä
16. Tirppa (VRL-01317) - Silfverhjelm
17. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
18. Desmi (VRL-14548) - Turmeltajan Pilvi Pimein
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Dalmia VH17-018-1691
21. Humutin (VRL-14618) - Hicotus
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
23. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
24. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
25. Humutin (VRL-14618) - Hengenvaaran Lumikki VH18-018-0957
26. matty (VRL-00816) - Tikiti
27. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
28. Natalia (VRL-05175) - Jokerikuningatar VH18-018-0835
29. Desmi (VRL-14548) - Valajan Lilja

3. CIC1
1. Natalia (VRL-05175) - Aatos VH18-018-0493 
2. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034 
3. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530 
4. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063 
5. sarqquu (VRL-04374) - Fuit Wagon RR 
6. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Sirpale
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
9. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Naakankalma
10. Kida (VRL-08368) - Purplesnake WD VH18-006-0085
11. Kida (VRL-08368) - Dream Keeper VH18-006-0086
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lumivirsu VH17-018-0765
13. Crimis (VRL-10480) - Feeniksinsydän VH17-018-1445
14. matty (VRL-00816) - Helmitinami VH16-018-0792
15. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Lakkaviini
16. Kida (VRL-08368) - Moon Maniac SNAK VH18-006-0084
17. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Hurmiohuijari VH17-018-1212
18. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Sudensurma
20. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
21. sarqquu (VRL-04374) - Zemniak Blagoy VH18-039-0006
22. sarqquu (VRL-04374) - Priton Groza VH18-039-0024
23. Shannon. (VRL-05645) - Jouhen Hurma VH18-018-0621
24. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
25. dookie (VRL-04373) - Untenruhtinas VH17-018-1470
26. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444
27. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko VH18-018-0225
28. dookie (VRL-04373) - Kulokastanja VH17-018-1540
29. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
30. Tirppa (VRL-01317) - Ettan