KERJ:n alaiset kilpailut 29.6.18

VIP 2.6.18
Järjestyspaikka Kärmeniemi KRME6669
Vastuuhenkilö matty vrl-00816

- Lyhyt arvonta
- 3 hevosta/omistaja/luokka
- Yksi hevonen voi osallistua yhteen eri luokkaan
- Jokaiseen luokkaan otetaan 30 osallistujaa
- VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus suositeltava
- Kilpailut ovat kaikille avoimet
- Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista

Osallistu sähköpostiin mattyvrl@gmail.com otsikoiden Kärmeniemi KERJ. Osallistut kutsuihin KRJ041-070.



1. Tutustumisluokka
1. Natalia (VRL-05175) - Ritarivala VH18-018-0885 
2. sonya (VRL-09386) - Villahaan Levi VH18-018-0483 
3. Jannica (VRL-04799) - Pencalow Coco VH14-022-0144 
4. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Haihdutar VH18-018-0314 
5. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Snöfink 
6. sarqquu (VRL-04374) - Pisarapiirto VH18-018-0443
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruurikki VH17-018-0735
8. Jenny (VRL-12948) - Ristiretki VH17-018-2095
9. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töhö VH17-018-1214
10. sarqquu (VRL-04374) - Ponipalleron Kesäyön Pelastus VH17-018-0538
11. sonya (VRL-09386) - Jarelia VH17-018-1187
12. matty (VRL-00816) - Juhannuskalmo VH17-018-1184
13. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
14. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330
15. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Vauhtiveli
16. Tirppa (VRL-01317) - Mäkisuon Sinervä
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Suvitango VH17-018-1974
18. Melina (VRL-11408) - Runon Tähtihurmos VH18-018-0496
19. Jannica (VRL-04799) - Clovercutt Arielle VH15-035-0046
20. Laura (VRL-11124) - Kaakkilan Teini-Tornado
21. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Hukkarukka VH18-018-0229
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903
23. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tahmatassu VH17-018-2094
24. dookie (VRL-04373) - Koilahdus VH16-018-2789
25. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403
26. Viveka (VRL-14534) - Tuulenpesän Kuunlilja VH17-018-2270
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Hengenvaaran Kaino-Vieno VH17-018-0952
28. Natalia (VRL-05175) - Kalman Surmanluoti VH18-018-0868
29. Jannica (VRL-04799) - Vuornan Tooa VH15-018-1781
30. Tirppa (VRL-01317) - Hattaravillan Myrtti

2. Helppo
1. Desmi (VRL-14548) - Turmeltajan Pilvi Pimein 
2. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 
3. Desmi (VRL-14548) - Valajan Lilja 
4. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Dalmia VH17-018-1691 
6. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Jäärouva VH18-018-0936
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Tammensydän VH16-018-2617
8. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785
9. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Mysli VH16-018-1364
10. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050
11. Tirppa (VRL-01317) - Silfverhjelm
12. Jannica (VRL-04799) - Mörkövaaran Uniriepu VH16-018-1370
13. Jannica (VRL-04799) - Jeilin Brilliantti VH18-018-0693
14. Crimis (VRL-10480) - Haaveharha VH15-018-1200
15. Natalia (VRL-05175) - Jokerikuningatar VH18-018-0835
16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
17. Crimis (VRL-10480) - Huvin Kahvipapu VH18-018-0242
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Hattuvaaran Pihla VH16-018-2613
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmeri
21. matty (VRL-00816) - Tikiti
22. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032
23. Crimis (VRL-10480) - Roudankuva VH18-018-0642
24. Humutin (VRL-14618) - Jädelmä
25. Tirppa (VRL-01317) - Lillelund
26. Humutin (VRL-14618) - Hicotus
27. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Morsiusneito VH18-018-0176
28. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Persikkaprinsessa
29. Humutin (VRL-14618) - Hengenvaaran Lumikki VH18-018-0957

3. CIC1
1. Kida (VRL-08368) - Purplesnake WD VH18-006-0085 
2. matty (VRL-00816) - Helmitinami VH16-018-0792 
3. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063 
4. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Jouhi VH16-018-0530 
5. Crimis (VRL-10480) - Kärmeniemen Suruhuntu VH17-018-1444 
6. Shannon. (VRL-05645) - Jouhen Hurma VH18-018-0621
7. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Sirpale
8. Meri (VRL-13039) - Titityy VH17-018-1034
9. Liia (VRL-11284) - Elohiljan Rodeosankari VH18-018-0873
10. Tirppa (VRL-01317) - Ettan
11. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Naakankalma
12. Natalia (VRL-05175) - Aatos VH18-018-0493
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Lumivirsu VH17-018-0765
14. Shannon. (VRL-05645) - Fiktion Hurmiohuijari VH17-018-1212
15. matty (VRL-00816) - Vähäpellon Kaamoskaiho VH18-018-0274
16. Kida (VRL-08368) - Dream Keeper VH18-006-0086
17. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Sudensurma
18. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881
19. dookie (VRL-04373) - Untenruhtinas VH17-018-1470
20. Crimis (VRL-10480) - Feeniksinsydän VH17-018-1445
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Tervapiru VH17-018-1690
22. sarqquu (VRL-04374) - Zemniak Blagoy VH18-039-0006
23. Humutin (VRL-14618) - Tuulenpesän Lakkaviini
24. sarqquu (VRL-04374) - Fuit Wagon RR
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Ventoksen Rusinantte VH17-018-0951
26. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Uisko VH18-018-0225
27. Kida (VRL-08368) - Moon Maniac SNAK VH18-006-0084
28. sarqquu (VRL-04374) - Priton Groza VH18-039-0024
29. Natalia (VRL-05175) - Tuulenpesän Sadonkorjuukarnevaali VH18-018-0935
30. dookie (VRL-04373) - Kulokastanja VH17-018-1540