NJ:n alaiset näyttelyt 28.5.18

VIP 21.5.18
Järjestyspaikka Kärmeniemi KRME6669
Vastuuhenkilö matty vrl-00816

- Kaikki luokat tuomaroi Jannica
- 1 hevonen/omistaja/luokka
- Yksi hevonen voi osallistua vai yhteen luokkaan
- Jokaiseen luokkaan otetaan 12 osallistujaa
- VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus suositeltava
- Kilpailut ovat suomen(pien)hevosille avoimet

Osallistu sähköpostiin mattyvrl@gmail.com otsikoiden Kärmeniemi NJ.

Luokka 0: BIS
BIS1 Vihuri VH17-018-1740
BIS2 Marenki
BIS3 Kevolehdon Konstaapeli VH16-018-2279
BIS4 Hautainhaikara VH18-018-0870

irtoSERT
Elohiljan Kärmeskuva VH18-018-0767
Hiittenvare VH18-018-0737
Hilipitappi
Hirsimäen Fredrika
Jeilin Kuuviulu VH18-018-0582
Jouhen Hurma VH18-018-0621
Kaunon Nietosnaaraus VH18-018-0462
Kuurtolan Pistaasia VH18-018-0640
Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736
Pisarapiirto VH18-018-0443
Runon Tuohikka VH18-018-0319
Tatti-T VH17-018-1512

Luokka 1: suomen(pien)hevosorit
1. Elli L. (VRL-14207) - Kevolehdon Konstaapeli VH16-018-2279 irtoSERT
2. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 irtoSERT
3. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Kelmeri VH18-018-0736 irtoSERT
4. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785 SA (ei tarv)
5. Melina (VRL-11408) - Runon Tuohikka VH18-018-0319 SA
6. Liia (VRL-11284) - Revolverivelho VH18-018-0729 SA
7. rukkanen (VRL-00583) - Kosmonautti VH18-018-0557 SA
8. Desmi (VRL-14548) - Lepakkomies VH18-018-0800 SA
9. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago  VH16-018-0760 SA
10. Uppe (VRL-11253) - Ryynipyry
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vihuri VH17-018-1532
12. sarqquu (VRL-04374) - Hikotus VH17-018-1562


Luokka 2: suomen(pien)hevosorit
1. sarqquu (VRL-04374) - Vihuri VH17-018-1740 irtoSERT
2. Liia (VRL-11284) - Jeilin Kuuviulu VH18-018-0582 irtoSERT
3. matty (VRL-00816) - Tatti-T VH17-018-1512 irtoSERT
4. Enni (VRL-09601) - Elohiljan Kärmeskuva VH18-018-0767 SA
5. Milja (VRL-00692) - Tuiskulan Savuruuti VH17-018-0385 SA
6. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kurinpalautus VH18-018-0545 SA
7. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Varjomuratti VH17-018-0387 SA
8. Uppe (VRL-11253) - Käpykepponen SA
9. dookie (VRL-04373) - Huvin Kuutamokirous VH18-018-0152 SA
10. Shannon. (VRL-05645) - Korpikuningas VH18-018-0777 SA
11. Elva (VRL-14586) - Vipu-Nen SA
12. rukkanen (VRL-00583) - Hymnin Asteriski SA


Luokka 3: suomen(pien)hevostammat
1. Enni (VRL-09601) - Hautainhaikara VH18-018-0870 irtoSERT
2. dookie (VRL-04373) - Pisarapiirto VH18-018-0443 irtoSERT
3. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika & Shannon. (VRL-05645) - Jouhen Hurma VH18-018-0621 SA
5. Mandelbacke (VRL-00102 & VRL-00692) - Hirttivaaran Metka VH18-018-0641 SA
6. Elli L. (VRL-14207) - Ruunilan Riemu VH17-018-0389 SA
7. Desmi (VRL-14548) - Sinisatakieli VH18-018-0671 SA
8. sarqquu (VRL-04374) - Jallutyttö SA
9. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Suruhupaisa VH17-018-1513 SA
10. Tirppa (VRL-01317) -  Mäkisuon Sinervä VH15-018-0212 SA
11. rukkanen (VRL-00583) - Riekontorpan Tähtirikko VH17-018-1523 SA
12. Elva (VRL-14586) - Maanan Valokki SA


Luokka 4: suomen(pien)hevostammat
1. sarqquu (VRL-04374) - Marenki irtoSERT
2. rukkanen (VRL-00583) - Kaunon Nietosnaaraus VH18-018-0462 irtoSERT
3. Mandelbacke (VRL-00102 & VRL-00692) - Kuurtolan Pistaasia VH18-018-0640 irtoSERT
4. matty (VRL-00816) - Hilipitappi SA
5. dookie (VRL-04373) - Riimirikko VH18-018-0377 SA
6. Liia (VRL-11284) - Vuornan Pullapeto VH18-018-0043 SA
7. Uppe (VRL-11253) - Unelmiina SA
8. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Tulitiainen VH17-018-1435 SA
9. Shannon. (VRL-05645) - Vennamon Korppi VH15-018-0517 SA
10. Melina (VRL-11408) - Tuulenpesän Aurinkoleija VH18-018-0409

HYL.
Tirppa (VRL-01317) - Hattaravillan Myrtti VH16-018-2486 (VIR MVA Ch)
Elli L. (VRL-14207) - Varjolilja VH17-018-0362 (sertit VIR MVA Ch)